Böcek İlaçlama Şirketleri

ilaclama sirketi

Haşere ve kemirgenler gerek çevreye gerekse insanlara farklı yollarla birçok hastalık bulaştırabilen canlılardır. Akrep, yılan, kırkayak, çiyan gibi zehirli haşereler, insan ve hayvanları doğrudan zehirleyebilme özelliğine sahip oldukları gibi, en tehlikeli canlılar arasında yer alırlar. Bunun yanı sıra; pire, tahta kurusu, bit ve kene gibi haşereler kan emerek beslendiklerinden taşıdıkları virüslerin insan ve hayvanlara bulaşmasına yol açarak, salgın hastalıkların diğer canlılara bulaşmasına neden olur.

Sağlık açısından büyük tehdit oluşturan haşerelerden kurtulmak için böcek ilaçlama firmaları tarafından yardım almak büyük önem taşır. Zira amatör ya da bireysel ilaçlama yöntemleri ile haşereleri yok etmek, oldukça zor olmakla birlikte sağlık açısından daha büyük sorunlara ve zehirlenmelere yol açabilmektedir. Sağlık bakanlığından onaylı olan ve garantili hizmet veren haşere ilaçlama servisleri tarafından yardım almak en güvenli ve garantili mücadele yoludur.

Böcek ilaçlama işlemleri, haşerenin türüne, ortamdaki yoğunluğuna ve haşere ilaçlama firması tarafından yapılan uygulamanın kalitesine bağlı olarak değişmektedir. Haşerelerden kurtulmak için sıvı ilaçlama yöntemi uygulanabildiği gibi katı ya da jel böcek ilaçları da kullanılabilir. Ancak etkisiz haşere ilaçları ile uygulanan işlemler, haşere ve kemirgenleri yok etme konusunda bir etki göstermez.

Bu nedenle gerek böcek ilaçlama işlemleri gerekse fare ilaçlama uygulamaları yapılırken kaliteli haşere ilaçları ile doğru ilaçlama yöntemleri kullanılması büyük önem arz eder. Fare ilaçlama firmaları, hem açık alanlarda hem de kapalı alanlarda sıvı ilaçlamanın yanı sıra; fare tuzakları, fare kapanları ya da fare zehirleri uygulamalarını da kullanabilmektedir. Sıvı ilaçlamanın yanı sıra takviye ilaç kullanmak, haşere ve kemirgenlerle mücadele için daha etkili sonuç vermektedir.

Akarsu İlaçlama olarak Sağlık Bakanlığından onaylı olmakla birlikte alanında uzman ilaçlama elemanları ile hizmet veren firmamız, İstanbul Anadolu ve İstanbul Avrupa yakasında halk ve çevre sağlığını korumaya devam etmektedir. İstanbul Avrupa yakası; Şişli, Beyoğlu, Beşiktaş, Bahçelievler böcek ilaçlama servisleri başta olmak üzere tüm ilçe ve semtlerde şubesi bulunan Akarsu Böcek İlaçlama servisi, garantili ve ekonomik ilaçlama hizmetini bir arada sunmaktadır. İstanbul ilaçlama olarak; Ümraniye, Kadıköy, Kartal, Üsküdar ve Beykoz ilaçlama servisleri yanı sıra diğer tüm ilçe ve semtlerde aynı fiyata ilaçlama yapan şirketimiz, 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir